Detaily
CAFFEO® SOLO®&milk

Solo® & Milk

Rozmanitost v kompaktním designu

Tento malý a prostorově úsporný plnoautomatický kávovar nabízí velkou rozmanitost dle vaší chuti. Díky integrované parní trysce si můžete připravit svůj oblíbený nápoj café latte, latte macchiato, sklenku horkého mléka nebo
jen horkou vodu na čaj. Vychutnejte si kávový požitek nejvyšší kvality.

Snímatelná parní tryska pro napěnění mléka
Snímatelná parní tryska pro napěnění mléka
Výkonná parní tryska pro napěnění mléka umožňuje snadnou přípravu znamenité vzdušné mléčné pěny a horkého mléka. Je snadno snímatelná a lze ji lehce vyčistit.
Jednoduchý a kompaktní
Jednoduchý a kompaktní
20 cm široký, 32,5 cm vysoký a 45,5 cm hluboký - kávovar Solo® & Milk patří k nejmenším plně automatickým kávovarům na světě. A přesto nabízí dostatek místa pro vysoce kvalitní technologii Melitta®.
Jedinečný proces přípravy kávy
Jedinečný proces přípravy kávyPro maximální potěšení je Solo® & Milk vybaveno funkcí předehřátí kávy: Čerstvě namletá káva se před vlastním varem zahřeje a tak do vaší kávy uvolňuje maximum chuti.
Individuální příprava kávy
Individuální příprava kávy
Požitek bez kompromisů: Vyberte si teplotu a intenzitu vaší kávy: Jediným otočením rovněž upravíte množství kávy na velikost vašeho šálku.
Výškově nastavitelné výstupní trysky
Výškově nastavitelné výstupní trysky
Pro jeden nebo dva šálky, pro hrníčky nebo sklenice na latte macchiato - výstupní trysky kávovaru lze nastavit až do výšky 135 mm.
Příprava dvou šálků najednou
Příprava dvou šálků najednou
Solo® & Milk připraví pouhým jedním stisknutím tlačítka dva šálky kávy současně.
Tlačítko 0 wattů
Tlačítko 0 wattů
Při aktivaci funkce Tlačítko 0 wattů dojde k odpojení kávovaru Solo®& Milk od elektrické sítě. Vaše osobní nastavení zůstanou samozřejmě zachována. Funkci lze navíc programovat, takže se kávovar po požadované době automaticky odpojí od elektrické sítě.
Ekologický a pečující
Ekologický a pečující Vyvinuli jsme štítek, který pomáhá zákazníkům vybrat si přístroj, jenž jim zaručí výjimečný požitek. Tento štítek používá námi vytvořený hodnotový systém.