Detaily
CAFFEO® SOLO®&milk

Solo® & Milk

Ryzí požitek z kávy s mléčnou pěnou

Jedinečný požitek z kávy doplněný krémovou mléčnou pěnou. Ochutnejte s kávovarem Solo® & Milk širokou škálu voňavých kávových specialit připravených z čerstvě namleté zrnkové kávy a mléka.

Snímatelná parní tryska pro napěnění mléka
Snímatelná parní tryska pro napěnění mléka
Výkonná parní tryska pro napěnění mléka umožňuje snadnou přípravu znamenité vzdušné mléčné pěny a horkého mléka. Je snadno snímatelná a lze ji lehce vyčistit.
Jednoduchý a kompaktní
Jednoduchý a kompaktní
20 cm široký, 32,5 cm vysoký a 45,5 cm hluboký - kávovar Solo® & Milk patří k nejmenším plně automatickým kávovarům na světě. A přesto nabízí dostatek místa pro vysoce kvalitní technologii Melitta®.
Jedinečný proces přípravy kávy
Jedinečný proces přípravy kávyPro maximální potěšení je Solo® & Milk vybaveno funkcí předehřátí kávy: Čerstvě namletá káva se před vlastním varem zahřeje a tak do vaší kávy uvolňuje maximum chuti.
Individuální příprava kávy
Individuální příprava kávy
Požitek bez kompromisů: Vyberte si teplotu a intenzitu vaší kávy: Jediným otočením rovněž upravíte množství kávy na velikost vašeho šálku.
Výškově nastavitelné výstupní trysky
Výškově nastavitelné výstupní trysky
Pro jeden nebo dva šálky, pro hrníčky nebo sklenice na latte macchiato - výstupní trysky kávovaru lze nastavit až do výšky 135 mm.
Příprava dvou šálků najednou
Příprava dvou šálků najednou
Solo® & Milk připraví pouhým jedním stisknutím tlačítka dva šálky kávy současně.
Tlačítko 0 wattů
Tlačítko 0 wattů
Při aktivaci funkce Tlačítko 0 wattů dojde k odpojení kávovaru Solo®& Milk od elektrické sítě. Vaše osobní nastavení zůstanou samozřejmě zachována. Funkci lze navíc programovat, takže se kávovar po požadované době automaticky odpojí od elektrické sítě.
Ekologický a pečující
Ekologický a pečující Vyvinuli jsme štítek, který pomáhá zákazníkům vybrat si přístroj, jenž jim zaručí výjimečný požitek. Tento štítek používá námi vytvořený hodnotový systém.