Detaily
Melitta® filtry Gourmet

Kávové filtry Melitta Gourmet®

Pro pestřejší aroma vaší filtrované kávy!

Objevte nový požitek z kávy s kávovými filtry Melitta Gourmet® Aroma. Inovativní systém Aromapor®PLUS umožňuje snazší průtok jemných olejů z kávových zrn. Tyto oleje obsahují více než 800 aromatických složek a dávají tak vašemu nápoji pestřejší aroma.

 

  • dokonalé uvolnění chuti
  • čistota, odolnost proti natržení a filtrační výkon nejvyšší kvality
  • s extra silným dvojitým švem
  • velikost 1x4®
  • 80 kusů v balení
AromaPor®PLUS
AromaporePLUS

Aromapor®PLUS

Vytvořili jsme nový standard filtrované kávy díky našemu inovativnímu a jedinečnému systému Aromapor®PLUS. Tento systém zlepšuje průtok jemných kávových olejů, které obsahují více než 800 složek chuti kávy. Díky tomu vám Aromapor®PLUS nabízí větší bohatství vůní, jež okouzlí vaše smysly.

Aroma zóny
mit 3 Aromazonen
Aroma zóny

Pokročilý vícevrstvý filtrační systém je rozdělen do 3 aroma zón, z nichž každá má jiný počet otvorů.

1. Rozvinutí: Spodní zóna, tzv. „zóna předspaření“, rozvíjí první složky chuti vaší kávy
2. Zjemnění: Prostřední zóna umožňuje rovnoměrné a konzistentní spaření a zjemňuje aroma kávy
3. Harmonie: Horní zóna zabraňuje hořkosti a zaručuje vyvážené aroma

Certifikace FSC®
FSC certificated paper from responsible sources
Certifikace FSC® Jako společnost s certifikátem FSC® vyrábíme filtrační sáčky Melitta® Gourmet v souladu s předpisy FSC. FSC® (Forest Stewardship Council®) je nezávislá, nezisková, nevládní organizace, jejímž cílem je zlepšit lesní hospodářství na celém světě. Produkty s označením FSC® zaručují, že při jejich výrobě byly lesní zdroje využity v souladu se sociálními, ekonomickými a ekologickými potřebami této i budoucích generací.
Filtračními sáčky Melitta® tak aktivně přispíváme k příkladnému modelu lesního hospodářství.
Potěšení z kávy 
Potěšení z kávy 

Potěšení z kávy 

To je naše heslo od chvíle, kdy Melitta Bentz vynalezla v roce 1908 kávový filtr a položila tak základy moderní kultury pití kávy. Do dnešního dne je „Potěšení z kávy“ tím nejsilnějším motorem, který pohání naši snahu o dosažení co nejvyšší kvality a jedinečného požitku z kávy prostřednictvím naší odbornosti, inovací a umění vychutnat si svůj oblíbený nápoj.

MISSION eco & care
MISSION eco & care
MISSION eco & careVyvinuli jsme štítek, který pomáhá zákazníkům vybrat si přístroj, jenž jim zaručí výjimečný požitek. Tento štítek používá námi vytvořený hodnotový systém.