Detaily
Barista TS Smart®

Barista TS Smart®

Nejlahodnější káva? Připravena vaším smartphonem!

Melitta Barista TS Smart® je převratnou novinkou v sortimentu plně automatických kávovarů. Například, umí připravit 21 různých kávových specialit. S těmi správnými kávovými zrny, podle originálního receptu nebo podle vaší vlastní kreativity. Prémiové funkce: S Melitta® Connect App jste schopni řídit přípravu kávy a mít velmi jednoduše vše pod kontrolou pomocí vašeho smartphonu.

Melitta® Connect App
Melitta® Connect AppS Melitta® Connect App můžete pomocí chytrého telefonu ovládat hned několik funkcí na vašem plně automatickém kávovaru. Plně spravovat tak můžete nastavení spotřebiče i váš profil Moje káva. Praktické návody vám pomohou s čištěním a údržbou spotřebiče. Prémiovou funkcí této aplikace je možnost vytvořit si vlastní kávové speciality. Pořadí v jakém budou ingredience nalévány do šálku, množství kávy, našlehání mléka, horké vody a další kávové nastavení si zvolíte sami.
Jeden dotyk
Jeden dotyk Barista TS Smart® vás zaujme díky své lehké ovladatelnosti. Předvolby kávových variací espresso, café crème, cappuccino a late macchiato mohou být vybrány jediným dotykem. Dále můžete zvolit teplé mléko, našlehané mléko, horkou vodu a to také velmi jednoduše a pohodlně jen jediným dotykem.
Automatická volba zrn
Automatická volba zrnInovativní automatická volba zrn sama vybere ta správná kávová zrna pro vaši oblíbenou kávu. Pokud si budete přát, můžete změnit automatickou volbu zrn sami stisknutím ovládacího panelu nebo změnit nastavení pomocí menu. Aktivní sledování zrn pomáhá předejít mletí mlýnku naprázdno a upozorní vás včas na doplnění kávových zrn.
Moje káva
Moje kávaNechcete zadávat nastavení vaší oblíbené kávy při každé přípravě kávy? S volbou Moje Káva si vaše oblíbené kávové speciality naprogramujete přesně podle sebe. Melitta® Barista TS Smart® uloží individuální nastavení až pro 8 osob.
Systém nejlepší aroma Plus
Systém nejlepší aroma PlusKáva má vynikající aroma díky následujícím vlastnostem kávovaru: S volbou Bean to cup je namleto pouze potřebné množství čerstvé kávy a poté je namletá káva ihned použita. Automatické vyprázdnění mlýnku – mlýnek začíná pokaždé mlít prázdný, čímž se zajišťuje, že každý šálek kávy je připraven z čerstvě namletých zrn a není znehodnocený zbytky dříve namleté kávy. Pečeť Aromasafe® umístěná na nádobě pro kávová zrna zajistí, že rozdílné chutě a aroma Vašich kávových zrn jsou ještě lépe chráněny. Ztmavení nádoby pro kávová zrna pomáhá uchovat chuť kávových zrn.
Ztmavení nádoby pro kávová zrna také pomáhá uchovat chuť kávových zrn. Poznámka : Navzdory automatickému dávkování a mletí až do vyprázdnění se po změně může vyskytnout minimální smíchání různých druhů kávových zrn.
IntenseAroma
IntenseAromaVolba IntenseAroma může být vybrána jako alternativa místo standardního procesu vaření. Výsledkem je výjimečně intenzivní chuť kávy – bez nutnosti změny v množství kávy nebo vody, kterou používáte. Tato volba může být použita pro všechny kávové speciality.
21 kávových specialit
21 kávových specialitDíky produktovým tlačítkům můžete zvolit až 4 klasické nápoje (espresso, café crème, cappuccino a latte macchiato) pouhým stiskem jednoho tlačítka. Funkce uložených receptů vám umožňuje vytvořit 17 dalších kávových specialit jako je flat white, ristretto, americano, espresso doppio a další.
Italský způsob přípravy
Italský způsob přípravyItalský proces přípravy vám poskytuje autentickou chuť tím, že zajistí smíchání ingrediencí ve správném pořadí podle originálního italského receptu. Takže při přípravě latte macchiato je espresso přidáno až po mléce a šlehaném mléce a pro cappuccino je to přesně naopak.
Volba dvou šálku
Volba dvou šálkuPomocí volby dvou šálku můžete připravit různé kávové variace s mlékem a bez mléka pro dvě osoby najednou.
TFT barevný displej
TFT barevný displejVysoké rozlišení TFT barevného displeje usnadňuje používání kávovaru. Instrukce vás jednoduše provedou krok za krokem celým menu.
Touch & Slide
Touch & SlideVylepšený Touch & Slide vám dovolí jednoduše a pohodlně nastavit a používat váš kávovar jemnými dotyky ovládacího panelu.
Výpusť Vše v jednom
Výpusť Vše v jednomOddělené trysky pro kávu, mléko a horkou vodu znamenají, že je jednoduché připravit váš oblíbený nápoj bez nutnosti přemisťovat šálek. Výpusť má také vestavěné LED osvětlení a jeho výška je nastavitelná až na 140mm, tudíž je zde prostor i pro umístění sklenic na latte macchiato.
Vyjímatelná spařovací jednotka
Vyjímatelná spařovací jednotka Spařovací jednotka je praktická, jednoduše vyjímatelná a snadno se čistí. Díky ní lze vyčistit i vnitřek kávovaru.
Zásuvný systém na mléko
Zásuvný systém na mlékoZásuvný systém na mléko s externí a pro použití v myčce nádobí bezpečnou nádobou na mléko, která se vejde do každé chladničky.
Jednoduché čištění párou
Jednoduché čištění párouRychlé a hygienické čištění částí, jež přišly do kontaktu s mlékem, pomocí horké vody a páry.
Automatický čistící program
Automatický čistící program Displej automaticky upozorní, kdy je zapotřebí kávovar vyčistit či odvápnit. Průvodce vás krok za krokem provede různými fázemi programu.
Technologie Pro Aqua Filtr
PRO AQUA Filter technology Pokud používaté Melitta® Pro Aqua vodní filtr, pak je potřeba Baristu TS Smart® odvápnit jednou do roka. Filtrovaná voda nejenže zlepšuje kvalitu a chuť vaší kávy, ale také předchází usazování vodního kamene uvnitř systému. (Toto je založeno na předpokladu přípravy 6ti šálků 120ml kávy denně a 6ti výměnách filtru podle specifikací spotřebiče.)
Vlastnosti šetřící energii
Vlastnosti šetřící energiiPomocí 0-wattového vypínače můžete Baristu TS Smart® kdykoli kompletně vypnout. Jeho ekonomické používání též podporuje programovatelný režim úspory energie a nastavitelné automatické vypnutí.
Ekologický a pečující
Ekologický a pečujícíVyvinuli jsme štítek, který pomáhá zákazníkům vybrat si přístroj, jenž jim zaručí výjimečný požitek. Tento štítek používá námi vytvořený hodnotový systém.
Ocenění za ticho!

Ocenění za ticho!

Musíte přerušit zajímavý rozhovor v kuchyni, protože zrovna děláte cappuccino? Jsou rozhněvaní sousedé, když si melete kávu na espresso v 6 hodin ráno?

S tímto plně automatickým kávovarem již nebudete mít žádný problém. Je totiž jedním z prvních plně automatických kávovarů na světě, který získal ocenění Quiet Mark. Příprava kávy tímto kávovarem je tak tichá.

Jeho tajemství: nízká hlučnost a nejmodernější technologie v šepotavě tichém mlýnku.