Detaily
CI Touch®

CI Touch®

Prosím, dotkněte se!

Melitta® CI Touch® se pyšní špičkovou kvalitou a je určen pro milovníky pohodlí. Jednoduchým dotykem může být připraveno nesčetné množství kávových specialit. Nadstandardní funkce jako je dvoukomorová nádoba na zrna Bean Select, jež umožňuje si vždy vybrat správný typ kávového zrna, elegantní design, tichý mlýnek a intuitivní používání, z něj dělají potěšení pro všechny vaše smysly.

Jeden dotyk
Jeden dotykCI Touch® je působivý, neboť je lehce ovladatelný. Přednastavené kávy jako espresso, café crème, cappuccino a latte macchiato mohou být vybrány jedním dotykem. Teplé mléko, našlehané mléko či horkou vodu můžete také jednoduše a pohodlně zvolit pomocí funkce Jeden dotyk.
Manuální volba zrn
Manuální volba zrnK přípravě mnohých kávových specialit je zapotřebí různých typů zrn, aby byl zaručen nejlepší možný chuťový zážitek. Proto má CI Touch® dvoukomorovou nádobu na zrna zvanou Bean Select, jenž vám v závislosti na receptu a osobní chuti umožňuje zvolit jemné zrno či silné aromatické zrno pro espresso. Aromasafe® víko a tónovaná nádoba také pomáhají udržovat chuť kávových zrn vždy čerstvou. Integrovaný zásobník namleté kávy vám také dává možnost použít kávu, která je již namleta.
Pamět Moje káva
Pamět Moje kávaNechce se Vám pokaždé nastavovat vaše osobní volby, když si děláte kávu? S vlastností Moje káva si můžete naprogramovat své oblíbené kávové speciality indiviuálně. Melitta® CI Touch® nastavení uchová, a to až pro 4 osoby.
10 kávových specialit
10 kávových specialitS pomocí CI Touch® si můžete užít širokou škálu kávových specialit. Zvládne jak 4 klasické speciality – espresso, café crème, cappuccino a latte macchiato – tak 6 dalších specialit jako jsou lungo, americano, espresso macchiato a další.
Italský proces přípravy
Italský proces přípravyItalský proces přípravy vám poskytuje autentickou chuť tím, že zajistí smíchání ingrediencí ve správném pořadí podle originálního italského receptu. Takže při přípravě latte macchiato je espresso přidáno až po mléce a šlehaném mléce a pro cappuccino je to přesně naopak.
Volba dvou šálků
Volba dvou šálkůPomocí volby dvou šálků můžete připravit dva šálky nesčetných kávových specialit s mlékem či bez mléka najednou.
Tichý mlýnek
Tichý mlýnek Chcete si užít přípravu kávy v klidu? S tichým mlýnkem to není problém, nejenže je velmi tichý, ale také výjimečně rychlý.
TFT barevný displej
TFT barevný displejInovativní dotykový povrch znamená, že můžete kávovar ovládat jemným dotykem senzorů, což z něj činí velice jednoduše ovladatelný stroj. TFT barevný displej s vysokým rozlišením vám napomáhá jasnými instrukcemi.
Výpusť Vše v jednom
Výpusť Vše v jednomOddělené trysky pro kávu, mléko a horkou vodu znamenají, že je jednoduché připravit váš oblíbený nápoj bez nutnosti přemisťovat šálek. Výstup má také vestavěné LED osvětlení a jeho výška je nastavitelná až na 140mm, tudíž je zde prostor i pro umístění sklenic na latte macchiato.
Vyjímatelná varná jednotka
Vyjímatelná varná jednotkaVarná jednotka je praktická, jednoduše odnímatelná a jednoduše čistitelná. Díky jejímu vyjmutí můžete vyčistit i vnitřek kávovaru.
Jednoduché čistění párou
Jednoduché čištění párou Rychlé a hygienické čištění částí, jež přišly do kontaktu s mlékem, pomoci horké vody a páry.
Automatický čistící program
Automatický čistící programDisplej automaticky upozorní, kdy je zapotřebí kávovar vyčistit či odvápnit. Průvodce vás krok za krokem provede jednotlivými fázemi programu.
Zásuvný systém na mléko
Zásuvný systém na mlékoZásuvný systém na mléko s externí a pro použití v myčce nádobí bezpečnou nádobou na mléko, která se vejde do každé chladničky.
Technologie filtru PRO AQUA
Technologie filtru PRO AQUA Pokud používaté Melitta® Pro Aqua vodní filtr, pak je potřeba CI Touch® odvápnit jednou do roka. Filtrovaná voda nejenže zlepšuje kvalitu a chuť vaší kávy, ale také předchází usazování vodního kamene uvnitř systému. (Toto je založeno na předpokladu přípravy 6ti šálků 120ml kávy denně a 6ti výměnách filtru podle specifikací spotřebiče.)
Vlastnosti šetřící energii
Vlastnosti šetřící energiiPomocí Tlačítka 0 wattů můžete CI Touch® kdykoli kompletně vypnout. Programovatelný mód úspory energie a nastavitelné automatické vypnutí také zajišťují ekonomické používání.
Ocenění za ticho!

Ocenění za ticho!

Musíte přerušit zajímavý rozhovor v kuchyni, protože zrovna děláte cappuccino? Jsou rozhněvaní sousedé, když si melete kávu na espresso v 6 hodin ráno?

S tímto plně automatickým kávovarem již nebudete mít žádný problém. Je totiž jedním z prvních plně automatických kávovarů na světě, který získal ocenění Quiet Mark. Příprava kávy tímto kávovarem je tak tichá.

Jeho tajemství: nízká hlučnost a nejmodernější technologie v šepotavě tichém mlýnku.