Detaily
AromaElegance® DeLuxe

AromaElegance® DeLuxe

Nová třída chuťových zážitků

Melitta® AromaElegance® DeLuxe vám se svými inovativními funkcemi a snadnou obsluhou nabízí ten nejvyšší standard požitku z filtrované kávy. Díky praktickému časovači se můžete probudit vůní čerstvé kávy. Technologie Aroma Premium vám nabízí vynikající filtrovanou kávu.

 • 10/15 šálků, kávové filtry Melitta® velikosti 1x4
 • 1850 wattů, automatické vypnutí
 • technologie Aroma Premium 
 • Aroma Control nabízí plnou chuť i při malém množství kávy
 • displej s funkcí časovače
 • programovatelná varná deska
 • nastavitelná tvrdost vody
 • ukazatel nánosů
 • odvápňovací program
 • odnímatelný a stojací otočný filtr
 • vyjímatelná nádržka na vodu
 • bezpečnost ověřena zkouškami VDE 
Awards
Awards

AwardsModel AromaElegance® neudělal na porotu nejvýznamnějšího ocenění za inovace v oblasti technologií, sportu a životního stylu na světě dojem jenom svým moderním designem; cenu si vysloužil také svou vysokou kvalitou a snadností použití. Díky svým dalším funkcím, jako je vestavěný časovač a programovatelná možnost udržování nápoje v teple, vyhrál model AromaElegance® DeLuxe další prestižní cenu Plus X za funkčnost. Řada přístrojů AromaElegance® stejně tak okouzlila i porotu ceny German Design Award 2015, na kterou byla nominována.
5letá záruka výrobce
3letá záruka výrobce
5letá záruka výrobce

Značka Melitta® znamená požitek z kávy a kvalitu. Proto vám nabízíme na model AromaElegance® DeLuxe 5letou záruku výrobce.

Odnímatelný a stojací otočný filtr
Odnímatelný a stojací otočný filtr
Odnímatelný a stojací otočný filtr

Držák filtru kávovaru AromaElegance® lze lehce vyjmout a samostatně jej postavit na vaši pracovní desku. Díky tomu je snadné do něj vložit filtr a přisypat mletou kávu. Stejně jako nádobu na vodu lze i otočný filtr umýt v myčce nádobí.

Technologie Aroma Premium: Pro vynikající požitek z filtrované kávy
Aroma Premium Technology
Technologie Aroma Premium: Pro vynikající požitek z filtrované kávy

Díky technologii Aroma Premium vám společnost Melitta® nabízí špičkovou filtrovanou kávu. Její zvláštní ohřevný a varný systém o síle 1850 wattů zabezpečuje, že se chuť kávy může plně rozvinout, a zároveň snižuje dobu přípravy.

Praktická funkce časovače
Aroma Elegance
Praktická funkce časovače

Funkce časovače s LED displejem vám nabízí svůdný požitek z kávy, kdykoliv chcete. Naprogramujte, kdy se má váš kávovar spustit, a nechte se probudit vůní čerstvé kávy. Přístroj se v nastavený čas automaticky zapne. 

Ochrana proti vodnímu kameni 3 v 1
Ochrana proti vodnímu kameni 3 v 1
Ochrana proti vodnímu kameni 3 v 1

Jenom pravidelným odstraňováním vodního kamene je možné zajistit, že váš kávovar bude fungovat bezchybně. Proto vám Melitta® AromaElegance® nabízí ochranu proti vodnímu kameni 3 v 1 se stavitelnou tvrdostí vody, ukazatelem nánosů a pohodlným programem pro odstranění vodního kamene.

Aroma Control: Pro plnou chuť i při malém množství kávy
Otočný filtr s odnímatelnou filtrovací jednotkou
Aroma Control: Pro plnou chuť i při malém množství kávy

Ať už vaříte kávy málo nebo hodně, s novým systémem AromaElegance® vždycky získáte nápoj plné chuti. Stisknutí tlačítka „Aroma Control“ rozvine plnou chuť každé várky kávy. 

Vyjímatelná nádržka na vodu
Vyjímatelná nádržka na vodu
Vyjímatelná nádržka na vodu

Plnění a čištění nádržky na vodu nikdy nebylo tak snadné. Průhledná nádobka na vodu modelu AromaElegance® má zapuštěné držadlo, díky němuž je snadné ji z přístroje vyjmout. Díky dobře čitelným značkám pro šálky je snadné naplnit nádobu správným množstvím vody.

Uživatelsky přívětivá funkce udržování v teple (20, 40 nebo 60 minut)
warm keeping feature
Uživatelsky přívětivá funkce udržování v teple (20, 40 nebo 60 minut)

Nastavte si čas, po který má být káva udržována teplá, podle potřeby na 20, 40 nebo 60 minut. Po nastaveném čase se kávovar automaticky vypne. To šetří energií a zabraňuje ztrátě chuti.

Auto-Off feature
Automatické vypnutí – aby požitek z kávy mohl být skutečnou relaxací

Zapomněli jste vypnout kávovar? Nevadí, vestavěná funkce automatického vypínání jej po 40 minutách sama vypne, abyste ušetřili za energie i provoz.

Mission eco & care
Mission eco & care
Mission eco & care

Vyvinuli jsme štítek, který pomáhá zákazníkům vybrat si přístroj, jenž jim zaručí výjimečný požitek. Tento štítek používá námi vytvořený hodnotový systém.

Přečtěte si víc…