Detaily

Passione® OT

Požitek z kávy po pouhém stisknutí tlačítka.

Latte macchiato, café crème, cappuccino, espresso, ristretto, lungo a mnohem více – nyní můžete mít kávové speciality, našlehané mléko a horkou vodu jen pouhým stisknutím tlačítka. Jednoduše zvolte z 10ti přednastavených kávových specialit a užijte si výbornou kávu s plnou chutí. Melitta® Passione® OT také upozorňuje na dobrý vkus svým elegantním a kompaktním designem, a proto se v každé kuchyni pro něj najde místo. Passione® OT zaujme svým velice intuitivním ovládáním a také skutečností, že je vysoce hygienický a jednoduše čistitelný.

Awards

Awards

HANDLING-VIDEO
Funkce Jeden dotyk
Funkce Jeden dotyk
Ať už máte chuť na jednu z přednastavených variací kávy, teplého nebo našlehaného mléka či horké vody – vše zvládnete pouze jedním dotykem.
Systém nejlepší aroma
Mission Eco & Care
Systém nejlepší aroma
Pečeť Aromasafe® umístěná na nádobě pro kávová zrna zajistí, že rozdílné chutě a aroma vašich kávových zrn jsou ještě lépe chráněny. Funkce Bean to Cup znamená, že je čerstvě namleto pouze potřebné množství kávových zrn a poté ihned zpracováno. A nakonec unikátní Systém extrakce aroma zajistí, že se čerstvě namletá káva před vlastním varem zahřeje, čímž se uvolní aroma a chuť kávy se příjemně rozvine ve vašem šálku.
Kompaktní a moderní
Kompaktní a moderní Passione® OT nastavuje nové standardy kompaktnosti. Kubický tvar a zaoblené hrany jsou vizuálně působivé a natolik kompaktní, že pro něj naleznete vhodné místo takřka kdekoli.
Proces přípravy kávy dle původních receptur
Proces přípravy kávy dle původních receptur
Jednotlivé ingredience na přípravu kávy jsou přidávány ve správném pořadí v souladu s originálními italskými recepty: pro latte macchiato je espresso dodáno hned po mléku a našlehaném mléku. Pro cappuccino je espresso naléváno před šlehaným mlékem.
10 kávových specialit
10 kávových specialit Díky produktovým tlačítkům můžete zvolit až čtyři klasické nápoje – espresso, café crème, cappuccino a latte macchiato pouhým stiskem jednoho tlačítka. Použitím Knihy receptur si můžete vytvořit až šest kávových specialit: ristretto, lungo, americano, espresso macchiato, café latte, café au lait.
Volba dvou šálků
Volba dvou šálků
Kávovar připraví dva šálky najednou.
Výpusť Vše v jednom s LED osvětlením
Výpusť Vše v jednom s LED osvětlením
Výpusť Vše v jednom se dvěma tryskami pro kávu a jednu pro mléko, našlehané mléko a horkou vodu znamená konec přesouvání šálků sem a tam. Příjemné LED osvětlení ukazuje vaši kávu v tom nejlepším světle. Výpusť je nastavitelná až na 135mm, takže i vysoké sklenice na latte macchiato mají dostatek místa.
TFT barevný displej
TFT barevný displej
TFT barevný displej s vysokým rozlišením nabízí širokou škálu intuitivního ovládání přístroje. Srozumitelné instrukce vás provedou v rámci menu krok za krokem.
Vyjímatelná varná jednotka
Výjimatelná varná jednotkaPraktické a lehké odejmutí varné jednotky činí čištění velmi jednoduché. Vnitřek kávovaru může být taktéž vyčištěn.
Rychlé a hygienické čištění
Rychlé a hygienické čištění
Rychlé a hygienické čištění částí po kontaktu s mlékem za použití horké vody a páry. Můžete provádět po každém použití nebo může být zvoleno odděleně za pomoci menu.
Dvojitý zásobník Bean Select®
Dvojitý zásobník Bean Select®

Pro perfektní přípravu různých kávových specialit je CAFFEO® CI® vybaveno dvoukomorovým zásobníkem kávy Bean Select s možností přepínání. Snadno si tak můžete vybrat např. mezi jemnou kávovou směsí nebo silnou pro přípravu espressa nebo například kávou bez nebo s kofeinem. Díky speciální šachtě je možné navíc použít i předemletou kávu.

Programy čištění & odvápnění
Programy čištění & odvápnění
Passione® OT automaticky zobrazuje na displeji potřebu čištění. Programy čištění či odvápnění mohou být jednoduše zvoleny v menu.
Podpora úspory energie
Podpora úspory energie
Díky programovatelnému režimu úspory energie, nastavitelnému automatickému vypínání a Tlačítku 0 wattů pro ruční vypnutí, disponuje Passione® úsporným balíčkem odpovídajícím požadavkům dnešní doby.
Ekologický a pečující
Mission Eco & Care
Ekologický a pečující
Vyvinuli jsme štítek, který pomáhá zákazníkům vybrat si přístroj, jenž jim zaručí výjimečný požitek. Tento štítek používá námi vytvořený hodnotový systém.