Detaily
Passione®

Passione®

Prostorově úsporný zázrak přinášející požitek z čerstvé kávy.

Zakuste požitek z čerstvé kávy v nové kompaktní velikosti: nový Melitta® Passione® s funkcí Systém nejlepší aroma. Passione® zaujme svou rozmanitostí: S praktickým Auto-Cappuccinatore si můžete lehce připravit spoustu kávových specialit s mlékem, a to během okamžiku.      

Auto-Cappuccinatore
Auto-Cappuccinatore
Praktický koncept Auto-Cappuccinatore je zárukou perfektní mléčné pěny. A může udělat ještě víc: může ohřívat mléko i vodu, například pro lahodné kakao nebo čaj.
Systém nejlepší aroma
Mission Eco & Care
Systém nejlepší aroma
Funkce Aromasafe® umístěná na nádobě pro kávová zrna zajistí, že rozdílné chutě a aroma vašich kávových zrn jsou ještě lépe chráněny. Funkce Bean to Cup znamená, že je čerstvě namleto pouze potřebné množství kávových zrn a poté ihned zpracováno. A nakonec unikátní funkce Systém extrakce aroma zajistí, že se čerstvě namletá káva před vlastním varem zahřeje, čímž se uvolní aroma a chuť kávy se příjemně rozvine ve vašem šálku.
Volba dvou šálků
Volba dvou šálků S pomocí volby dvou šálků můžete připravit dva šálky vaší oblíbené kávy najednou.
Kompaktní provedení, moderní design
Kompaktní provedení, moderní designPassione® nastavuje nové standardy kompaktnosti. Kubický tvar a zaoblené hrany jsou vizuálně působivé a natolik kompaktní, že pro něj naleznete vhodné místo takřka kdekoli.
Jednoduché používání
Jednoduché používání
Jednoduchý ovládací panel s integrovaným displejem symbolů je zredukován jen na to podstatné a ovládání je tak hračka. Zvolte si velikost šálku jednoduše pomocí třech přednastavených produktových tlačítek (malý, střední a velký).
Výškově nastavitelná tryska
Výškově nastavitelná tryska
Tryska z kávovaru Passione® je výškově nastavitelná a je tak vhodná pro všechny velikosti šálků či sklenic až do výšky 135mm.
Vyjímatelná varná jednotka
Vyjímatelná varná jednotka
Praktické a lehké odejmutí varné jednotky činí čištění velmi jednoduché. Vnitřek kávovaru může být taktéž vyčištěn.
Čištění/odvápnění
Čištění/odvápnění
Passione® přímo na displeji indikuje, kdy by měl být přístroj vyčištěn či odvápněn. Čistící programy mohou být jednoduše spuštěny pomocí menu.
Podpora úspory energie
Podpora úspory energieDíky programovatelnému režimu úspory energie, nastavitelnému automatickému vypínání a Tlačíku 0 wattů pro ruční vypnutí, disponuje Passione® úsporným balíčkem odpovídajícím požadavkům dnešní doby.
Ekologický a pečující
Mission Eco & Care
Ekologický a pečující
Vyvinuli jsme štítek, který pomáhá zákazníkům vybrat si přístroj, jenž jim zaručí výjimečný požitek. Tento štítek používá námi vytvořený hodnotový systém.