Optimální rozvinutí chuti vaší překapávané kávy!
 
 
Melitta® filtry Original 1x4
 
 
Detaily
Optimální rozvinutí chuti vaší překapávané kávy!

Melitta® filtry Original 1x4

Optimální rozvinutí chuti vaší překapávané kávy!

Nyní nově - Vychutnejte si s filtry Original Aroma značky Melitta® vyváženou a ještě více aromatickou chuť vaší překapávané kávy: 
Póry „Aromapor" jsou nyní rozděleny do tří aromatických zón, které obsahují vždy odlišný počet pórů. Díky tomu zaručují filtry Original Aroma optimálně rozvinutou chuť kávy!  • Čistota, pevnost a filtrační schopnost nejvyšší kvality
  • S extra stabilním dvojitým spojem
  • 3 aromatické zóny
  • 40 kusů v balení
S papírem Aromapor®
mit Aromapor® Papier
S papírem Aromapor® Melitta® filtry Original jsou zhotoveny z papíru Aromapor®. Zvláštností tohoto papíru jsou jeho mikroskopické póry. Zajistí, že do vaší kávy přejdou jen ty nejjemnější aromatické látky: Tak se může vždy rozvinout plné aroma kávy.
Aromatické zóny
Aromaporen
Aromatické zóny

Póry „Aromapor®" jsou nyní rozděleny do tří aromatických zón, které obsahují vždy odlišný počet pórů.

3. Zaoblení: Horní zóna zabraňuje vzniku hořké chuti a zaručuje zaoblené aroma kávy
2. Zjemnění: Střední zóna podporuje rovnoměrné louhování a dává kávě jemné aroma
1. Rozvinutí: Nejnižší, tzv. „napařovací" zóna, zaručuje první rozvinutí aroma

Správná velikost pro váš kávovar
Správná velikost pro váš kávovar Je jedno, je-li váš automatický kávovar určen pro objem 2 nebo více šálků: Pouze Melitta® nabízí kávové filtry všech velikostí - pro individuální potřebu každého zákazníka.
V přírodní hnědé a bílé barvě
Melitta® Filtertüten® naturbraun oder weiß
In natural brown and white Melitta® filter bags in natural brown or white: while you can see the difference, you will certainly not be able to taste it. This is because the properties of both kinds of filter paper are absolutely identical. While natural brown coffee filters are untreated, white coffee filters are whitened using natural oxygen. Naturally, all of our coffee filters are 100% biodegradable.
Certifikace FSC®
FSC certificated paper from responsible sources
Certifikace FSC® Jako společnost s certifikátem FSC® vyrábíme filtrační sáčky Melitta® Gourmet v souladu s předpisy FSC. FSC® (Forest Stewardship Council®) je nezávislá, nezisková, nevládní organizace, jejímž cílem je zlepšit lesní hospodářství na celém světě. Produkty s označením FSC® zaručují, že při jejich výrobě byly lesní zdroje využity v souladu se sociálními, ekonomickými a ekologickými potřebami této i budoucích generací.
Filtračními sáčky Melitta® tak aktivně přispíváme k příkladnému modelu lesního hospodářství.
Potěšení z kávy 
Qualität aus Freude am Kaffee
Potěšení z kávy To je naše heslo od chvíle, kdy Melitta Bentz vynalezla v roce 1908 kávový filtr a položila tak základy moderní kultury pití kávy. Do dnešního dne je „Potěšení z kávy“ tím nejsilnějším motorem, který pohání naši snahu o dosažení co nejvyšší kvality a jedinečného požitku z kávy prostřednictvím naší odbornosti, inovací a umění vychutnat si svůj oblíbený nápoj.
MISSION eco & care
MISSION eco & care
MISSION eco & care Vyvinuli jsme štítek, který pomáhá zákazníkům vybrat si přístroj, jenž jim zaručí výjimečný požitek. Tento štítek používá námi vytvořený hodnotový systém.