Melitta® Filtertüten® Original
 
 
Melitta® filtry Original 1x2
 
 
Detaily
Melitta® Filtertüten® Original

Melitta® filtry Original 1x2

S filtračním papírem Aromapor® pro plnou chuť

Kávové filtry Melitta® Original jsou vyrobeny z unikátního papíru Aromapor®. Pomocí těchto filtrů přejde do Vaší kávy plná chuť a vůně při zachování běžné doby spařování.  • filtrační schopnost nejvyšší kvality, odolné proti protržení
  • s extra silným dvojitým švem
  • velikost 1x2®
  • bílé provedení
  • 40 filtrů v balení
Papír Aromapor®
Kávové filtry Melitta® Original 1x2 jsou vyrobeny z papíru Aromapor®.
Kávové filtry Melitta® Original jsou vyrobeny z unikátního papíru Aromapor®. Pomocí těchto filtrů přejde do Vaší kávy plná chuť a vůně při zachování běžné doby spařování.
V bílém provedení
Melitta® Filtertüten® naturbraun oder weiß
Bílé provedení
Kávové filtry Melitta® Original 1x2 jsou běleny působením přírodního kyslíku. Přirozeně, jako všechny naše filtry, jsou 100% rozložitelné v přírodě.
Certifikace FSC®
FSC certificated paper from responsible sources
Certifikace FSC®

Je jedno, je-li váš automatický kávovar určen pro objem 2 nebo více šálků: Pouze Melitta® nabízí kávové filtry všech velikostí - pro individuální potřebu každého zákazníka. Certifikací filtračních sáčků Melitta® prostřednictvím FSC® přispíváme k příkladnému lesnímu hospodářství.

Potěšení z kávy
Potěšení z kávy

Potěšení z kávyTo je naše heslo od chvíle, kdy Melitta Bentz vynalezla v roce 1908 kávový filtr a položila tak základy moderní kultury pití kávy. Do dnešního dne je „Potěšení z kávy“ tím nejsilnějším motorem, který pohání naši snahu o dosažení co nejvyšší kvality a jedinečného požitku z kávy prostřednictvím naší odbornosti, inovací a umění vychutnat si svůj oblíbený nápoj.