Detaily
Melitta® filter bags Mild

Melitta® filtry Gourmet Mild

Ušlechtilý požitek z kávy

Objevte s řadou Melitta® Mild vyváženě jemnou chuť Vaší oblíbené kávy. Hrubě pórovitá struktura filtračního papíru Aromasoft zajistí, že voda proteče mletou kávou rychleji. Tak vzniká jemné a chutné aroma.

  • Pro jemné a harmonické aroma kávy
  • Čistota, pevnost a filtrační schopnost nejvyšší kvality
  • S extra stabilním dvojitým spojem
  • Z neběleného papíru
  • Velikost 1x4
  • 80 kusů
Se strukturou Aromasoft
Se strukturou Aromasoft
Aroma, chuť a kofein se rozvinou rychle, dráždivé a hořké složky se uvolňují až později. Proto Melitta® Mild používá speciální papír s hrubě pórovitou strukturou Aromasoft. Zkracuje dobu přípravy a přináší ušlechtilou kávu s plným a jemným aroma.
Pleasure in coffee
Qualität aus Freude am Kaffee
Pleasure in Coffee 

is what we stand for since Melitta Bentz invented the coffee filter in 1908 and set the base for modern coffee culture. Until today Pleasure in Coffee remains our most important driver to provide best quality and unique coffee enjoyment through expertise, innovation and appreciation.

Certifikace FSC®
FSC certificated paper from responsible sources
Certifikace FSC

Je jedno, je-li váš automatický kávovar určen pro objem 2 nebo více šálků: Pouze Melitta® nabízí kávové filtry všech velikostí - 

pro individuální potřebu každého zákazníka. Certifikací filtračních sáčků Melitta® prostřednictvím FSC® přispíváme k příkladnému lesnímu hospodářství.