Detaily
Kávové filtry Melitta Gourmet® Intense

Melitta® filtry Gourmet Intense

Užijte si intenzivní kávu s fantastickým aroma!

Ponořte se do okouzlujícího světa silného zážitku z kávy plné bohatých vůní díky vylepšeným kávovým filtrům Melitta Gourmet® Intense. Struktura Aromamax® s jemnými póry zaručuje dlouhou filtraci kávy, při níž se mohou rozvinout všechny složky chutě, které vytvářejí jedinečný a nezaměnitelný nápoj. Inovativní systém Aromapor®PLUS umožňuje snazší průtok jemných olejů z kávových zrn, které obsahují více než 800 složek chuti kávy a zajišťují intenzivní požitek, jenž okouzlí vaše smysly.  • nejvyšší kvalita pro čistotu, odolnost a špičkovou filtraci
  • s osvědčeným, extra silným dvojitým švem
  • velikost 1x4
  • 80 kusů
Struktura Aromamax®
Struktura Aromamax®
Struktura Aromamax® Systém Aromamax® nabízí intenzivní požitek z kávy pro ty nejnáročnější znalce. Struktura Aromamax® zaručuje dlouhou dobu spařování. Díky tomu se mohou silnější složky chuti optimálně rozvinout a dát vzniknout výrazně aromatické filtrované kávě. Zvláštní struktura v horní části filtru zabraňuje tomu, aby káva přetekla dovnitř přístroje, díky čemuž se může plně rozvinout silné aroma.
Aromapor® PLUS
Aromapor® PLUS
Aromapor®PLUS Vytvořili jsme nový standard filtrované kávy díky našemu inovativnímu a jedinečnému systému Aromapor®PLUS. Tento systém zlepšuje průtok jemných kávových olejů, které obsahují více než 800 složek chuti kávy. Díky tomu vám Aromapor®PLUS nabízí větší bohatství vůní, jež okouzlí vaše smysly.
Potěšení z kávy
Radost z kvalitní kávy
Potěšení z kávy  To je naše heslo od chvíle, kdy Melitta Bentz vynalezla v roce 1908 kávový filtr a položila tak základy moderní kultury pití kávy. Do dnešního dne je „Potěšení z kávy“ tím nejsilnějším motorem, který pohání naši snahu o dosažení co nejvyšší kvality a jedinečného požitku z kávy prostřednictvím naší odbornosti, inovací a umění vychutnat si svůj oblíbený nápoj.
Certifikace FSC®
Certifikace FSC
Certifikace FSC® Jako společnost s certifikátem FSC® vyrábíme filtrační sáčky Melitta® Gourmet v souladu s předpisy FSC. FSC® (Forest Stewardship Council®) je nezávislá, nezisková, nevládní organizace, jejímž cílem je zlepšit lesní hospodářství na celém světě. Produkty s označením FSC® zaručují, že při jejich výrobě byly lesní zdroje využity v souladu se sociálními, ekonomickými a ekologickými potřebami této i budoucích generací.
MISSION eco & care
MISSION eco & care
MISSION eco & care Vyvinuli jsme štítek, který pomáhá zákazníkům vybrat si přístroj, jenž jim zaručí výjimečný požitek. Tento štítek používá námi vytvořený hodnotový systém.