Detaily
LOOK® Timer

Look® Therm Timer

We’ve got the Look for the right time!

The new Melitta® LOOK® Therm Timer gives you long-lasting coffee enjoyment at the time you want! Simply prepare the water, Melitta® coffee filter and coffee, set the time and relax with a really good cup of coffee at the time you want! Thanks to the unbreakable stainless-steel insulated jug, the coffee is reliably kept warm for a long time.

Patentovaná funkce AromaSelector®
AromaSelector® – vaše káva přesně tak, jak ji máte rádi!

Patentovaná funkce AromaSelector®Máte rádi intenzivní a silnou kávu poránu, ale večer si dopřejete raději slabší chuť? S patentovanou funkcí AromaSelector® snadno nastavíte chuť vaší kávy v jednom kroku - jemnou či silnou. AromaSelector® zajišťuje vždy tu nejlepší chuť bez změny množství vody nebo kávy.

 

Insulated jug
AromaSelector® – vaše káva přesně tak, jak ji máte rádi!

Insulated jug

The elegant and unbreakable stainless steel insulated jug keeps your aromatic coffee hot and fresh for a long time.

 

Vyjímatelný zásobník na vodu
Vyjímatelný zásobník na vodu

Výsuvné drážky na zásobníku usnadňují jeho vyjmutí z kávovaru, doplnění čerstvé vody  i vyčištění. A s vyznačenou ryskou počtu šálků je to opravdu hračka!
Elegantní prvky z nerezové oceli
Elegantní prvky z nerezové oceli
Elegantní prvky z nerezové oceli

Výjimečný produkt musí mít výjimečný vzhled. Moderní design, elegantní prvky z nerezové oceli na držáku filtru a konvici upoutají na první pohled.
Jug lid with convenient Easy Click feature
Jug lid with convenient Easy Click feature

Inconvenient tilting and troublesome tightening and loosening of the jug lid are a thing of the past, thanks to Melitta® Easy Click. To open or close the jug lid - e.g. to clean the jug - simply press the fasteners and lift up the lid or place it back on the jug. The Melitta® Easy Click feature makes our coffee jugs even more easy and convenient to use.

Mission eco & care
Mission eco & care
Mission eco & care

Vyvinuli jsme štítek, který pomáhá zákazníkům vybrat si přístroj, jenž jim zaručí výjimečný požitek. Tento štítek používá námi vytvořený hodnotový systém.

Přečtěte si víc…
Praktická funkce časovače
Praktická funkce časovače
Praktický časovač s digitálním displejem

Kafe hned po probuzení?  Časovač s LED displejem vám to umožní. Stačí nastavit čas přípravy kávy na svém kávovaru a ráno vás probudí vůně příjemné aroma čerstvé kávy.
Otočný a vyjímatelný držák na filtr
Otočný a vyjímatelný držák na filtr
Skvělé zprávy! Držák na filtr I sklěná konvice jsou vhodné pro mytí v myčce na nádobí.
Program odvápnění
Program odvápnění
Aby se proces odvápňování nestal neřešitelným problémem, vybavili jsme váš kávovar programem odvápňování 3-v-1, který vám umožňuje nastavit úroveň tvrdosti vody a sledovat potřebu odválnění na displeji. V okamžiku, kdy je potřeba kávovar odvápnit, zajistí program 3-v-1 vše za vás. Pravidelným odvápňováním prodloužíte životnost vašeho kávovaru.
Further features
Ochrana proti vodnímu kameni 3 v 1
Further features

- 10 cups (1.25l)
- Melitta® 1x4 coffee filters
- 1,080 watts
- Dimensions (W x H x D) 241 x 263 x 367 mm
- Illuminated on/off switch

Automatické vypnutí po 40 minutách
Automatické vypnutí – aby požitek z kávy mohl být skutečnou relaxací
Automatické vypnutí

Zapomněli jste vypnout kávovar? Nevadí, vestavěná funkce automatického vypínání jej po 40 minutách sama vypne, abyste ušetřili za energie i provoz.