Detaily

AromaFresh®

Vychutnejte si plnou chuť kávy ještě déle!

S kávovarem Melitta® Aromafresh® si připravíte lahodný šálek kávy z čerstvě namletých kávových zrn! Integrovaný mlýnek na kávová zrna zajišťuje optimální hrubost mletí pro přípravu vynikajícího šálku kávy.

  • integrovaný mlýnek na kávová zrna
  • 10/15 šálků, kávové filtry Melitta® velikosti 1x4
  • automatické vypnutí
  • nastavitelná intenzota kávy
  • možnost použití namleté kávy
  • displej s funkcí časovače
  • nastavitelná tvrdost vody
  • odvápňovací program
  • odnímatelný a otočný filtr

Integrovaný mlýnek na kávová zrna
Integrovaný mlýnek na kávová zrnaIntegrovaný mlýnek zaručuje vždy perfektně namletou kávu a nejlepší chuť vaší filtrované kávy z čerstvě namletých kávových zrn. Mlýnek vám umožňuje nastavit hrubost mletí tak, aby vyhovovala vašim chuťovým preferencím.
Vyjímatelný zásobník na kávová zrna
Vyjímatelný zásobník na kávová zrnaDíky vyjímatelnému zásobníku na kávová zrna a jeho odnímatelnými jednotlivými částmi (horní díl mlýnku) je údržba kávovaru Melitta® AromaFresh rychlá a snadná. Přiložený kartáček pro finální dočištění ještě snadnějším.
Praktický časovač s LED displejem
Časovač s LED displejemČasovač s LED displejem vám přináší neobyčejný kávový zážitek přesně v čas, který si dopředu nastavíte. Naprogramujte svůj kávovar tak, aby vás ráno probudil vůní čerstvě připravené kávy. Přístroj se automaticky vypne po uplynutí času, který si zvolíte.
Transparentní nádoba na vodu
Transparentní nádoba na voduTransparentní nádoba na vodu s vyznačenou ryskou počtu šálků umožňuje připravit vždy jen takové množství kávy, jaké opravdu potřebujete.
Funkce udržování kávy v teple
Udržování kávy v teple
Nastavte si čas, po který má být káva udržována teplá, podle potřeby na 20, 40 nebo 60 minut. Po nastaveném čase se kávovar automaticky vypne. To šetří energií a zabraňuje ztrátě chuti.
Program odvápnění
Program odvápňováníAby se proces odvápňování nestal neřešitelným problémem, vybavili jsme váš kávovar programem odvápňování 3-v-1, který vám umožňuje nastavit úroveň tvrdosti vody a sledovat potřebu odválnění na displeji. V okamžiku, kdy je potřeba kávovar odvápnit, zajistí program 3-v-1 vše za vás. Pravidelným odvápňováním prodloužíte životnost vašeho kávovaru.
Vyjímatelný a otočný držák filtru s funkcí drip stop
Vyjímatelný držák na filtrSnadné čištění - vyjímatelný držák na filtr s integrovanou zarážkou proti odkapávání kávy (tzv. Drip stop funkce) lze vložit do myčky na nádobí.
Vypnutí mlýnku
Vypnutí mlýnkuPro přípravu lahodné kávy z již namleté kávy stačí vypnout integrovaný mlýnek.

Nastavení intenzity kávy
Intenzita kávyIntenzitu síly kávy snadno upravíte podle své osobní preference - vybrat si můžete z jemné, středně silné a silné.
MISSION eco & care
Mission eco & care
Vyvinuli jsme štítek, který pomáhá zákazníkům vybrat si přístroj, jenž jim zaručí výjimečný požitek. Tento štítek používá námi vytvořený hodnotový systém.

Přečtěte si víc…
Elegantní prvky z nerezové oceli
Elegantní prvky z nerezové oceliKávovar Melitta® AromaFresh vás ohromi ne jen řadou svých funkcí, ale také svým moderním designem. Elegantní prvky z nerezové oceli upoutají na první pohled.