Společnost Melitta® je oficiálním kávovým partnerem týmu Manchester United!

Společnost Melitta® z kávy dělá potěšení na úplně nové úrovni: Jako oficiální kávový partner Manchester United nabízí společnost Melitta® svou jedinečnou kávu Melitta® hráčům, fanouškům a hostům anglických šampionů v legendárním stadionu Old Trafford v Manchesteru s přezdívkou „Theatre of Dreams“.

Tradičně se na stadionu Old Trafford plnily fotbalové sny a nyní se zde také podává skvělá káva Melitta®. To je zaručeno nejen naší kávou, ale také prostřednictvím více než 200 plně automatických automatů na kávu a automatů s filtrovanou kávou společnosti Melitta®. Požitek z kávy si je možno dopřát před, během i po hře ve VIP boxech pomocí více než 130 plně automatických automatů Melitta® Caffeo Barista®. Podle toho, jak hra probíhá, si mohou jednotlivci vybrat svou oblíbenou kávovou specialitu – od ristretta až po flat white. Káva Melitta® pro náročné fanoušky nejúspěšnějšího anglického fotbalového týmu!

V kompletně přebudované hlavní restauraci a kavárně v Old Traffordu s názvem „RED CAFÉ podporované společností Melitta®“ jsou fanoušci a domácí návštěvníci klubu rozmazlováni skvělou kávou Melitta®, a to nepřetržitě po 365 dní v roce, i když se zrovna nehraje zápas.

Všichni milovníci kávy Melitta® a fanoušci Manchester United po celém světě se mohou těšit na toto skvělé partnerství a četné akce s ním spojené, příběhy jednoho z nejpopulárnějších fotbalových klubů na světě a jeho atraktivních hvězd, stejně tak jako na jedinečné momenty s kávou Melitta®. Stačí pravidelně navštěvovat naše webové stránky.

Největší hvězdy tzv. Red Devils, jako jsou Juan Mata, Ashley Young a Jesse Lingard, již označili kávu Melitta® za vynikající a rádi si vychutnávají různé kávové speciality, a to jak na výcvikovém hřišti, tak na samotném stadionu. Podívejte se sami:
.